Про нас

ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ

Все почалося з любові до солодощів, та меду з власної сімейної пасіки, якою ми займаємося 20 років. Нам дуже захотілося поділитися з Вами неймовірно смачними та корисними нашими продуктами, та створили готові рішення подарунків в ексклюзивній упаковці. 


Основні принципи подарунків "Просто мед":
Тільки найкращі та відбірні сорти меду та варення
Ексклюзивний дизайн, який дарує натхнення
Готові рішення до будь-якої події
Різноманітні набори та варіанти пакування
Позитивні емоції з першого дотику


 

 Ексклюзивні продукти для тих, хто прагне більшого:


Увібрав в себе багатий букет ароматів рослин, кожне з яких віддало частинку своїх корисних якостей. Дуже корисний для здоров'я завдяки вмісту в ньому мінералів, різних груп вітамінів, також незамінних амінокислот. Всього одна ложечка квіткового меду, з'їдена вранці, стане запорукою довголіття і здоров'я.


 


Акацієвий мед відноситься до цінних і рідкісних сортів. Вважається одним з найвишуканіших сортів меду. Запашний аромат нагадує про запах квітки акації з дуже ніжним смаком. Переваги не обмежуються відмінними смаковими і поживними властивостями, у нього велика кількість і лікувальних властивостей.


 


Волоські горіхи в поєднанні з акацієвим медом це прекрасний засіб для зміцнення імунітету. Завдяки гармонічному поєднанню має неперевершений смак, та слугує справжнім джерелом вітамінів і корисних мікроелементів.


 


Мед з липи належить до числа найбільш цінних і кращих сортів меду. Даний продукт, крім чудового смаку і неповторного аромату, має ще безліч цілющих достоїнств. Смак меду з липи неможливо сплутати з жодним іншим, так як він незабутній. Легкий, солодкуватий, залишає за собою солодко-ніжний шлейф в роті.


 

Готовий подарунок містить від 8 до 19 декоративних елементів, які наносяться вручну.

Ми з радістю порекомендуємо Вам найкращі подарункові набори.
+38 (063) 256 75 80